Administratíva a priemysel

V sektore priemyslu, administratívy, firemných zákazníkov dodávame elektroinštalácie, zabezpečovacie, kamerové a prístupové systémy, dochádzkové a stravovacie systémy, riadiace systémy, požiarne a evakuačné systémy.

O jednotlivých systémoch si móžete prečítať v časti Produkty.

Pri dodávkach dochádzkových, stravovacích, prístupových a návštevných systémov spolupracujeme so spoločnosťami ID.EST, s.r.o. Žilina a CONTAL OK, spol. s r.o. Žilina.

Pri implementáciách riadiacich systémov spolupracujeme so spoločnosťou ELISS, s.r.o. Žilina, ktorá má dlhoročné skúsenosti v priemyselných riadiacich systémoch, dodávame tiež riešenia spoločností SVEA, Merten.


V oblasti požiarnych evakuačných systémov - systém EPS a systém evakuačného rozhlasu spolupracujeme so spoločnosťou Honeywell Life Safety Rakúsko, dodávateľom vynikajúcich systémov EPS ESSER IQ8 a FlexES a evakuačného rozhlasu Variodyn D1. Tieto systémy sú nasadené na mnohých miestach ako sú priemyselné a kancelárske budovy, výrobné a skladovacie haly, letiská, metrá a mnoho iných. Tieto riešenia sú rokmi overené a spĺňajú požiadavky zákazníkov a montážnych spoločností.